Hotel Špindlerův Mlýn Styl
Hotel Styl ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Hotel Styl / Špindlerův Mlýn

Tříhvězdičkový hotel Styl*** nabízí celoroční odpočinek, občerstvení i oddech u Labské přehrady, na okraji Špindlerova Mlýna - ideální poloha u hlavní silnice ze směru od Vrchlabí.

Krkonoše Špindlerův Mlýn ubytování :
Hotel Styl má pro své hosty připraveno ubytování ve dvou patrech, kde je celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, toaleta) a Tv-sat. V hotelu je k dispozici dětský koutek, kulečníkové stoly, Wi-fi připojení na Internet.

Hotel Styl ubytování Špindlerův Mlýn pokoje :
Složení pokojů : 2x jednolůžkový pokoj, 10x twin (pokoj pro 2 osoby, oddělená lůžka), 8x dvolůžkový pokoj, 10x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky / přistýlek.

Špindlerův Mlýn ubytování hotel Styl služby :
V zimním období Hotel Styl ubytování Špindlerům Mlýn poskytuje zdarma odvoz hotelovým skibusem do skiareálu Stoh a zpět. Hoteloví hosté získávají kupon 20% slevu na skipas Stoh. Hotel je vhodný i pro skupinovou turistiku, školy, firemní akce, rodinné oslavy či jiná přátelská setkání (rádi Vám připraví cenovou kalkulaci vzhledem k velikosti skupiny). Ubytování se zvířátkem je akceptováno pouze jaro - podzim za poplatek.

Hotel Styl ubytování ve Špindlerově Mlýně restaurace :
Restaurace Hotelu Styl vaří jídla české kuchyně a krkonošské speciality. Sídaně jsou podávány formou bufetu od 8°° do 10°° hodin. Večeře je formou dvouchodového menu (polopenze) á 150,- Kč. Možnost objednat svačinový balíček na cestu.

Dovolená v Krkonoších ubytování Špindlerův Mlýn hotel Styl :
Do centra města Špindlerův Mlýn dojdete pohodlnou chůzí cca za 15 - 20 min kolem přehrady po lesním cykloturistikém okruhu. Lyžařský areál Labská se nachází 5 minut chůze od hotelu, nabízí nejlevnější lyžování ve Špindlu a je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Lanovky "Medvědín" a "Svatý Petr - Pláně" jezdí i v létě, denně od 8°°-18°°, každých 30 minut (kromě polední pauzy ve 12:30).

Letní tipy pro volný čas na Labské přehradě: půjčovna loděk, slaňování přehrady, přemostění přehrady, městský cyklo-turistický okruh kolem přehrady směrem do Špindlerova Mlýna.

Hotel Styl je výchozím bodem pro letní pěší turistiku či cyklistiku i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. Příjemné ceny za ubytování se snídaní i s polopenzí.

Hotel Špindlerův Mlýn Styl - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Styl - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Styl - V hotelu je kulečníkHotel Špindlerův Mlýn Styl -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Styl -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Styl - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn Styl - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Styl - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Špindlerův Mlýn Styl - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Trutnov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com